منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 نکته قیمت گذاری برای آژانس های دیجیتال که PPC را به عنوان یک جریان درآمد اضافه می کنند

5 نکته قیمت گذاری برای آژانس های دیجیتال که PPC را به عنوان یک جریان درآمد اضافه می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 نکته قیمت گذاری برای آژانس های دیجیتال که PPC را به عنوان یک جریان درآمد اضافه می کنند

وقتی به ارث فکر می کنید، به پول فکر می کنید یا سردرد؟ من معتقدم احتمالاً پول است.

متأسفانه، برای آژانس های بازاریابی دیجیتال، پذیرش مشتری جدید اغلب به معنای دریافت یک حساب تبلیغاتی گوگل است. به احتمال زیاد، حساب به هم ریخته است – ساختار ضعیف، کلمات کلیدی گران قیمت و چند کلمه کلیدی منفی دارد.

من این را می دانم زیرا در تیم آژانس در Wordstream کار می کنم، بنابراین همیشه با آژانس ها صحبت می کنم. شما با چالش های منحصر به فردی روبرو هستید و شرکت ما آن را درک می کند. خوب، ما به شما گوش می دهیم و راه حل های خاص آژانس را ارائه می دهیم. این پست نتیجه تماس‌های تلفنی متعددی است که ما از آژانس‌های تازه وارد در رسانه PPC دریافت کرده‌ایم. ما متوجه شده ایم که بسیاری از آژانس ها در دام عدم گنجاندن مؤثر Google Ads در مدل کسب و کار خود می افتند. من چیزهایی می شنوم مانند:

  • من فقط دو یا سه حساب را مدیریت می کنم. من ساعت ها را می شمارم و به بقیه خدماتم اضافه می کنم.
  • من وب سایت، سبد خرید آنها را ساختم و کمپین سئو آنها را شروع کردم. من برای دریافت گواهینامه Google Ads و شروع کمپین های PPC وقت ندارم.”
  • ارزش وقت گذاشتن را ندارد.
  • من فقط قصد دارم آن را برون سپاری کنم، زیرا پرداخت صورت حساب برای آن منطقی نیست.

به نظر می رسد این تصور وجود دارد که PPC یک فکر بعدی یا یک تماس حسن نیت است. همه آژانس هایی که ما با آنها سروکار داریم خدمات عالی به مشتریان ارائه می دهند و برای ارتباط با مشتری ارزش قائل هستند. آنها عادت دارند نیازهای مشتریان خود را بدون توجه به آنچه که لازم باشد برآورده کنند. با این حال، شما به یک طرح تجاری نیاز دارید تا آن را تجاری سازی کنید. رایج‌ترین دلیلی که آژانس‌ها پیشنهاد قوی PPC را دنبال نمی‌کنند و واقعاً خدمات کامل نمی‌شوند، این است که سود سهام را نمی‌بینند. من این را می دانم زیرا این مکالمه را حدود دو بار در هفته دارم.

آیا برای ساخت آژانس خود به کمک بیشتری نیاز دارید؟ راهنمای رایگان ما را دریافت کنید: 11 روش برای جذب و حفظ مشتریان بیشتر

رقبای شما که خدمات مدیریت AdWords را ارائه می دهند، قبلاً این را می دانند. با ابزارهای مناسب و استراتژی درآمد مناسب، PPC می تواند سریع ترین و ساده ترین پیشنهاد شما باشد، تا آنجا که استراتژی درآمد پیش می رود، بهترین نکات من را برای افزودن PPC به خدمات آژانس خود بخوانید.

هزینه جداگانه برای مدیریت PPC

این ممکن است مانند عقل سلیم به نظر برسد، اما من این مکالمه را حدود سه تا چهار بار در هفته انجام می دهم. از آنجایی که بسیاری از آژانس‌ها حتی PPC یا SEM را در وب‌سایت‌های خود فهرست نمی‌کنند، برخی از حساب‌ها را در اختیار می‌گیرند و برای ساعت‌هایی که در کنار سایر خدماتشان کار کرده‌اند، صورت‌حساب می‌گیرند. این خیلی بد است…

مطالب مرتبط: نحوه نوشتن نامه/ایمیل افزایش قیمت (بدون از دست دادن مشتریان!)

اما از ساعات قابل پرداخت استفاده نکنید

طرح کسب و کار شما احتمالاً کارمزد راه اندازی و مقداری از ساعات قابل پرداخت را دارد. آیا حقیقت دارد؟

کمپین های توسعه وب سایت و سئو زمان بر هستند. بنابراین، ساعات قابل پرداخت اهمیت زیادی دارد. وقتی بازاریابان دیجیتال با تیم ما تماس می گیرند، معمولاً در مرحله ایجاد یک کمپین SEM هستند و معتقدند که ساعت های قابل پرداخت برای سایر خدمات آنها کار می کند، پس چرا PPC نه؟

مشکل این است که وقتی از یک راه حل مدیریت PPC استفاده می کنید، می توانید بدون صرف زمان زیادی در حساب، نتایج عالی از نظر تبدیل و بازگشت سرمایه به مشتری خود داشته باشید. در درازمدت، زمانی که ارزش فوق‌العاده‌ای را که برای مشتری خود به ارمغان می‌آورید، در نظر بگیرید، ساعات قابل پرداخت برای آژانس شما معامله‌ای خواهد بود.

در عوض، درصدی از هزینه ها را شارژ کنید

شاید مقرون به صرفه ترین راه برای شارژ مدیریت PPC از طریق درصدی از هزینه ها باشد. به طور معمول، من شنیده ام که آژانس ها حدود 10 تا 20٪ از هزینه تبلیغات گوگل را دریافت می کنند (من شنیده ام تا 25٪). برای شما و مشتری منصفانه است. هرچه اکانت بزرگتر باشد، مشتری شما (امیدواریم) تبدیل بیشتری خواهد داشت. از آنجایی که شما ارزش بیشتری به مشتری می‌افزایید، مدل درصدی خرج کردن، به طور منصفانه‌ای به شما جبران می‌کند و در عین حال بازگشت سرمایه خوبی را برای مشتری شما تضمین می‌کند.

اضافه کردن هزینه های راه اندازی و مدیریت را در نظر بگیرید

یا/یا نیست. شما می توانید درصدی از هزینه ها و هزینه ثابت را دریافت کنید. به ویژه، اگر در حال ساخت یک حساب کاربری یا ایجاد تغییرات ساختاری فراتر از تعمیر و نگهداری هفتگی هستید، هزینه مدیریت معقول است. سپس دوباره، با ابزار یا شریک مناسب، وقتی یک حساب کاربری جدید دارید، نمی‌توانید کارهای زیادی از این کار را انجام دهید. آیا شروع به درک این موضوع کرده اید که چرا این یک منبع درآمد آسان است؟

در نهایت: استخدام نکنید

در تیم آژانس، ما مفتخریم که به شما کمک می کنیم از استخدام کارکنان اضافی جلوگیری کنید. ما هر ماه از آژانس‌هایی تماس می‌گیریم که می‌گویند: «ما حساب‌های بیشتری را دریافت می‌کنیم. مدیریت تبلیغات گوگل ساعت ها طول می کشد. ما یک هماهنگ کننده PPC تعیین می کنیم.”

آیا از هزینه اضافی استخدام یک کارمند جدید لذت می برید؟ هزینه حقوق، بیمه درمانی، مرخصی با حقوق، 401 (k) و غیره را جمع کنید. قبل از اینکه به هزینه زمانی آموزش آنها بپردازیم. با این همه هزینه، می توانید کاملاً از PPC چشم پوشی کنید. همکاری با یک پلتفرم بازاریابی برای جذب PPC برای مشتریان شما ارزان است و می تواند شما را کارآمدتر کند، بنابراین نیازی به اضافه کردن سر دیگری به تیم خود ندارید.

مایلم با یک یادداشت فلسفی پایان دهم: بزرگترین خطرات آنهایی هستند که ما هرگز قبول نمی کنیم. این در مورد آژانس هایی صادق است که PPC را صرفاً به عنوان منبع درآمد دنبال نمی کنند. البته، برخی از خطرات کاملا احمقانه هستند. همه چیز بستگی به این دارد که چقدر برای سفر خود آماده شوید.