منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 استراتژی برای رشد آژانس بازاریابی دیجیتال شما در سال 2020

5 استراتژی برای رشد آژانس بازاریابی دیجیتال شما در سال 2020

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 استراتژی برای رشد آژانس بازاریابی دیجیتال شما در سال 2020

چه یک آژانس از قبل تاسیس شده باشید و چه به تازگی شروع به کار کرده اید، همیشه جا برای امتحان استراتژی های جدید در تلاش برای رشد کسب و کار، تیم و فهرست مشتریانتان وجود دارد.

لیست برای انجام کار

برای یادگیری نحوه یافتن سرنخ‌های جدید برای پر کردن قیف و تبدیل شدن به مشتریان، راه‌هایی برای یافتن منابع و کسب استعدادهای جدید برای افزودن به تیم خود و دلایل بیشتر برای تمرکز بر تخصص، ادامه مطلب را بخوانید.

استراتژی جذب مشتری

بدون سرنخ، ما مشتری نداریم و بدون مشتری، آژانس نداریم. سرراست – با این حال، صرف نظر از توانایی شما، مهم است که همیشه سرنخ های جدید را در قیف خود بیاورید و آن روابط را تقویت کنید تا بتوانند در حال حاضر یا در آینده به مشتریان تبدیل شوند.

در AKvertise، ما همیشه تماس‌ها، جلسات، صحبت‌ها را برای صحبت با مشتری دریافت می‌کنیم. به هر حال، تا زمانی که مکالمه را نداشته باشید، هرگز نمی دانید چه چیزی می تواند از یک مکالمه بیرون بیاید. حتی اگر به دلیل در دسترس بودن زمان به نفع ما نباشد که فوراً با کسی کار کنیم، در اغلب موارد، نتیجه این است که آنها می خواهند حتی بیشتر با ما کار کنند، حتی اگر یک سال یا بیشتر طول بکشد تا این کار را انجام دهند. دو ماه صبر کنیم تا پهنای باند باز نشود. اگر هنوز هم برای ما مناسب نیست، ما شبکه کوچکی از آژانس‌های مورد اعتماد داریم که اگر از نظر زمان‌بندی، اهداف، تخصص، بودجه یا در دسترس بودن مناسب نباشد، به آنها مراجعه می‌کنیم.

در حالی که راه‌های زیادی برای به دست آوردن مشتریان جدید وجود دارد، اکثر آنها از ارجاعات ناشی می‌شوند. در واقع، بر اساس گزارش وضعیت آژانس Wordstream، 51٪ از آژانس های مورد بررسی، ارجاعات را منبع اصلی جذب مشتریان جدید می دانند و به دنبال آن فروش های بالا از محصولات یا خدمات دیگر قرار دارد.

state-of-the-agency-new-client-source

اگر مدتی است که در تجارت بوده اید، منبع فوق ممکن است برای شما آشنا باشد. اما به خواندن ادامه دهید زیرا ما روش‌های دیگری برای به اشتراک گذاشتن داریم و ممکن است روش‌هایی وجود داشته باشد که شما و تیمتان هنوز کشف نکرده‌اید که می‌تواند در رشد فهرست مشتریان شما مؤثر باشد. اگر یک فریلنسر یا صاحب آژانس کوچک هستید و به دنبال مشتریان بیشتری برای اضافه کردن به فهرست خود هستید، این نکات منجر به جذب مشتری و جذب مشتری را امتحان کنید.

1. تبلیغ نویس خود باشید

مگر اینکه آژانس بزرگی باشید و قبلاً یک تبلیغ کننده در شماره گیری سریع داشته باشید. در غیر این صورت ارزش انجام کارهای تبلیغاتی را دارد. به دنبال فرصت هایی باشید تا نام، تیم و خدمات خود را در آنجا معرفی کنید. برای سخنرانی در رویدادها، شرکت در رویدادها و به اشتراک گذاری آنلاین که برنامه ریزی می کنید و می خواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید، با میزبانان پادکست در ارتباط باشید (مثلاً میکایلا وایمن از GolTalk) و بپرسید که آیا می توانید در قسمتی مهمان ظاهر شوید. برای شنوندگان آنها جالب خواهد بود و به تخصص شما مرتبط است. در وبلاگ ها و نشریات خارج از صنعت و رسانه های اجتماعی برای ایجاد برند شخصی خود مشارکت کنید اما فعال باشید.

لری کیم توییتر

آیا واقعا کار می کند؟ قطعا این کار را می کند. به عنوان مثال، Avertize بیش از پنج سال است که در تجارت است و ما هنوز هیچ تبلیغاتی برای آژانس خود انجام نداده ایم. استراتژی های بالا سرنخ ها را به قیف ما آورده اند و به ما کمک کرده اند تا مشتریان زیادی را تبدیل کنیم. پیشرو بودن، فعال بودن، مفید بودن و نشان دادن نام خود در رسانه‌های مختلف می‌تواند در حین به اشتراک‌گذاری استراتژی‌ها، ابزارها، ایده‌ها و محتوا تأثیر مثبتی داشته باشد. چه مدیر عامل باشید، چه یک مدیر رسانه پولی، یا یک کارمند سطح پایین، می‌تواند به آژانس شما کمک شایانی کند و همچنین روحیه و یادگیری بیشتر را تقویت کند، اگر همه در کنار آژانس شما باشند.

2. در دسترس بودن خود را به اشتراک بگذارید

اگر موارد فوق را امتحان کرده‌اید و هنوز فضای بیشتری برای انجام دادن دارید، فقط به اشتراک بگذارید که مشتریان جدیدی را همراه با جزئیات حوزه‌های تخصصی خود می‌پذیرید. چنین پست هایی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

توییت Aquile درباره ارائه خدمات جدید

اگر جا دارید، مشتریان و صنایعی را که دوست دارید با آنها کار کنید و با آنها تجربه دارید ذکر کنید. اگر نگران اپتیک احتمالی انجام این کار هستید، مانند زمانی که من بودم، نگران نباشید. اولین باری که این را در توییتر منتشر کردم، فکر کردم به نظر می رسد که ما در حال شکست و سقوط هستیم، اما دیگران برعکس آن را به من گفتند، به نظر می رسید که ما در حال رشد هستیم. گاه به گاه، ما هنوز هم این کار را انجام می دهیم، و همیشه سرنخ هایی را به همراه دارد، خواه یک ماه ملایم باشد و چه ما به دنبال ادامه راه هستیم. خجالتی نباشید – بگذارید مردم بدانند که برای کمک در دسترس هستید.

تیم خود را گسترش دهید

آیا می خواهید مشتریان بیشتری را جذب کنید اما از نظر پهنای باند محدود هستید؟ شما باید زمان خود را با همکاری با آژانس های دیگر یا با استخدام استعدادهای جدید برای پیوستن به تیم خود به عنوان کارمند به حداکثر برسانید. اگر مورد دوم در بلندمدت برای آژانس شما منطقی تر باشد، گفتن آن آسان تر از انجام آن است. کسب استعداد می تواند چالش برانگیز باشد، و برای یافتن مناسب مناسب می تواند چندین بار تلاش کند، اما بازاریابان خوب و سخت کوش در آنجا حضور دارند.

3. کارمندان بیشتری استخدام کنید

ارسال پست در تابلوی کار می تواند موثر باشد، اما هیچ چیز مانند دریافت توصیه شخصی نیست. هنگامی که به دنبال اضافه کردن به تیم خود هستیم، موفق شده ایم با مخاطبین صنعت ارتباط برقرار کنیم تا ببینیم آیا آنها یا شخصی که می شناسند به دنبال کار هستند یا خیر. علاوه بر این، ما در کانال های اجتماعی شخصی و حرفه ای خود به عنوان راهی آسان برای به اشتراک گذاشتن اینکه شما در حال استخدام هستید پست می کنیم. اگر امسال به دنبال گسترش جستجوی پولی و/یا تیم اجتماعی پولی خود هستید، یک راه بسیار موثر برای دستیابی به بازاریابان و تبلیغ‌کنندگان از طریق توییتر و استفاده از هشتگ‌های #ppccchat و #fbadschat است.

پست کردن عمومی در لینکدین می تواند مفید باشد زیرا این پلتفرم در چند سال گذشته به شدت رشد کرده و فعالیت را افزایش داده است. از اعضای تیم فعلی خود بخواهید جزئیات مربوط به موقعیت شغلی و پیوندی به شرح شغل را در وب سایت شما به اشتراک بگذارند تا نامزدهای بالقوه بتوانند قبل از درخواست اطلاعات بیشتری کسب کنند. به عنوان یک آژانس تبلیغاتی، می توانید یک قدم فراتر بروید و از آن مخاطبان برای بازاریابی مجدد تبلیغات استفاده کنید.

همچنین چندین تابلوی کار وجود دارد، مانند Indeed. اگر وقتتان کم است، این فرآیند را با استخدام یک استخدام‌کننده به شما محول کنید تا به شما کمک کند مناسب آژانس بازاریابی دیجیتال خود را پیدا کنید.

واقعا سرپ

اگر در انجام این کار راحت هستید، جستجوی خود را با ارائه فرصت‌های دور گسترش دهید، به خصوص اگر در شهر کوچک‌تری زندگی می‌کنید که در آن استخر استعداد ممکن است کوچک‌تر باشد. طبق گفته لینکدین، 40 درصد از افراد هزاره می گویند که داشتن انعطاف پذیری و کار از راه دور یک اولویت است.

یافته های نظرسنجی لینکدین

4. نیروهای خود را با سایر آژانس ها بپیوندید

در حال حاضر در موقعیتی برای استخدام کارمندان نیستید؟ به یک آژانس بازاریابی رقیب یا مکمل دیگر بپیوندید. اگر خدمات تبلیغاتی پولی ارائه می‌دهید، با افراد دیگری که ممکن است فاقد پهنای باند هستند دسترسی داشته باشید و تخصص خود را به مشتریان خود ارائه دهید. برخی از آژانس ها در این مورد شفاف هستند و برخی دیگر ممکن است بخواهند به شما برچسب سفید بزنند، بنابراین بستگی به ترجیح شما دارد که چگونه می خواهید کار کنید.

پیوستن به آژانس های بازاریابی مکمل نیز می تواند کار مشتری هیجان انگیز و جدیدی را برای شما به ارمغان بیاورد. به عنوان مثال، با برخی از آژانس های سئو تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها مشتریانی دارند که به جستجوی پولی یا تبلیغات اجتماعی پولی علاقه دارند. این می تواند برای شما، آنها و مشتریانشان مفید باشد. به یک معنا، شما به طور جمعی یک استراتژی بازاریابی جامع تری برای مشتری ایجاد خواهید کرد، در حالی که به یک آژانس خدمات کامل نزدیک تر هستید و درآمد بیشتری برای کسب و کار خود ایجاد می کنید. ما طی سال‌ها موفقیت زیادی در اتخاذ این رویکرد و تبدیل شدن به توسعه تیم‌های آژانس دیگر پیدا کرده‌ایم. شما نیز می توانید با این نوع شرکای استراتژیک کار کنید.

مردم دست دادن

پیشنهادات خود را اصلاح کنید

یک راه عالی برای گسترش تیم و پیشنهاد خود در حین رقابت با سایر آژانس های بازاریابی دیجیتال، ترکیب نیروها با آژانسی است که خدمات تکمیلی ارائه می دهد.

ایالت-آژانس-سایر-خدمات

اما گاهی اوقات ارزش آن را دارد که در پیشنهادات خود آژانس خود تجدید نظر کنید تا بهترین استراتژی برای رشد پیدا کنید.

5. عقب نشینی کنید تا بیشتر رشد کنید

هیچ مشکلی در کاهش خدمات برای رشد وجود ندارد. اگر قادر به تبدیل شدن به یک آژانس خدمات کامل هستید و در انجام این کار موفق هستید، آن را دنبال کنید. اگر شما کوچک هستید، تخصص می تواند یک گزینه عالی باشد. زمانی که AKvertise را برای اولین بار راه اندازی کردیم، جستجوی پولی و اجتماعی پولی را ارائه دادیم، اما در زمان سومین سالگرد فعالیت، تصمیم گرفتیم خدمات تبلیغاتی خود را کاهش دهیم و بر آنچه برای ما مهم است تمرکز کنیم. لذت بردیم و مشتاقانه منتظر حرکت رو به جلو هستیم. اکسل و کاملاً خود را به عنوان یک شرکت تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی متمایز می کند.

تردیدی وجود داشت که ممکن است کسب و کارمان را از دست بدهیم و سرنخ های کمتری وارد شوند. با این حال، ما به این نتیجه رسیدیم که ارزش آزمایش را دارد. اگر موفقیت آمیز نبود، همیشه می توانستیم به عقب برگردیم و خدمات بیشتری ارائه دهیم. بیش از دو سال از این پالایش و تخصص می گذرد، که بهترین کاری است که می توانیم برای تجارت خود انجام دهیم. مشتریان بیشتری آورده و به رشد ما کمک کرده است و می تواند به شما نیز کمک کند. در حوزه تخصصی خود به یک متخصص تبدیل شوید و به نوبه خود می توانید به آژانسی برای خدمات تخصصی خود تبدیل شوید.

آژانس خود را برای رشد در سال 2020 آماده کنید

امسال با آژانس خود مانند یک کمپین مشتری رفتار کنید. به کسب و کار خود به طور عینی نگاه کنید، توصیه های خود را بپذیرید، برخی از نکات بالا را که هنوز امتحان نکرده اید را امتحان کنید و ببینید آیا برای آژانس شما کار می کنند یا خیر. خودتان را بازاریابی کنید تا برای آژانس خود آگاهی ایجاد کنید و در تلاش برای افزایش سرنخ‌ها، مشتریان، اعضای تیم و مشارکت‌های جدید، فرصت‌هایی را جستجو کنید. از امتحان کردن چیزهای جدید نترسید زیرا تقریباً همیشه می توانید برگردید. خوش طعم و انشالله که امسال برای شما موفق باشد.