منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 24 پیام روز یادبود برای مشتریان، همکاران و جامعه شما

24 پیام روز یادبود برای مشتریان، همکاران و جامعه شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
24 پیام روز یادبود برای مشتریان، همکاران و جامعه شما

روز یادبود فقط شروع غیر رسمی تابستان نیست، روزی که بسیاری از استخرهای عمومی باز می شوند و زمانی برای جمع شدن در اطراف باربیکیو با عزیزانتان است. این مهم ترین زمان برای یادآوری کسانی است که در حین خدمت در ارتش آمریکا جان خود را از دست دادند.

پرسنل نظامی در حال قرار دادن پرچم در مقابل سنگ قبر در یک گورستان برای روز یادبود

منبع

اگر به دنبال راهی برای ارج نهادن به این روز هستید و در عین حال با مخاطبان خود درگیر هستید، به دنبال آن نباشید. من پیام‌ها و تبریک‌های روز یادبود را به اشتراک می‌گذارم که می‌توانید آن‌ها را در رسانه‌های اجتماعی، در ایمیل خود، و با مشتریان، کارمندان و هر کسی که به صورت آنلاین با کسب و کار شما در ارتباط است به اشتراک بگذارید.

نکات سریع برای پیام های روز یادبود شما

قبل از اینکه به آن بپردازیم، در اینجا نکاتی وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب یا سفارشی کردن تبریک روز یادبود خود به خاطر داشته باشید.

  • آن را ساده نگه دارید شما مجبور نیستید با پیام های روز یادبود خود بسیار جذاب باشید. یک احوالپرسی ساده که به مخاطبان شما اجازه می‌دهد بدانند که به آنها فکر می‌کنید، به دلیل فالو کردن ادای احترام می‌کند، یا آنچه را که برای برقراری ارتباط نیاز دارید به شما منتقل می‌کند.
  • حساس باش روز یادبود برای برخی می‌تواند روز حساسی باشد، زیرا به کسانی که در حین خدمت در ارتش ایالات متحده جان خود را از دست داده‌اند، احترام می‌گذارد، بنابراین هنگام ساخت پیام خود این را در نظر داشته باشید.
  • آن را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. پیام روز یادبود شما بسته به جایی که آن را به اشتراک می گذارید می تواند متفاوت باشد. ایمیل‌ها ممکن است به محتوای کمی نیاز داشته باشند، در حالی که پست‌های رسانه‌های اجتماعی یا پیام‌های SMS مختصرتر خواهند بود.
  • آن را روی برند نگه دارید. با ارسال پیام روز یادبود خود با صدای برند خود و استفاده از دارایی هایی که با رنگ های برند شما همسو هستند، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. این به شما کمک می‌کند تا از سایر پیام‌ها و پست‌هایی که مردم می‌بینند در روز یادبود متمایز شوید.

24 پیام روز یادبود برای مشتریان، همکاران و جامعه شما

این الگوها را برای کسب و کار خود سفارشی کنید: [Instagram] [Facebook] [Twitter]

اکنون که چند نکته و دستورالعمل اساسی دارید، بیایید به برخی از پیام‌هایی که می‌توانید برای روز یادبود کپی و جای‌گذاری یا تطبیق دهید نگاهی بیندازیم.

پیام ها و تبریک روز یادبود عمومی

در اینجا چند پیام وجود دارد که هر کسی می تواند برای قدردانی از روز یادبود استفاده کند.

روز یادبود مبارک

روز یادبود مبارک! ما هرگز نباید کسانی را که برای آزادی ما فداکاری کردند فراموش کنیم.

از آن روز در کنار عزیزانتان لذت ببرید و فراموش نکنید که به کسانی که خدمت کردند و فداکاری کردند فکر کنید. روز یادبود مبارک!

سنت مورد علاقه شما در روز یادبود چیست؟ ما کباب‌ها را آتش می‌زنیم و به یاد کسانی که ساعت 3 بعدازظهر خدمت کردند، یک لحظه سکوت خواهیم کرد. روز یادبود مبارک 🇺🇸

تصویر اینستاگرام روز یادبود برای لحظه یادبود ملی

آن را در Canva سفارشی کنید

پیام های یادآوری

امروز به یاد کسانی هستیم که فداکاری کردند تا بتوانیم در آزادی زندگی کنیم.

در این روز یادبود از کسانی که در حین خدمت جان خود را از دست دادند سپاسگزاریم. و ما به کسانی فکر می کنیم که عزیزان خود را از دست داده اند. از فداکاری شما سپاسگزاریم.

آیا می دانستید که روز یادبود از سال 1868 جشن گرفته می شود؟ ما مفتخریم که به کسانی که در راه آزادی ما خدمت و فداکاری کرده اند، احترام می گذاریم و یاد می کنیم.

نقل قول

این کشور تا زمانی که خانه شجاعان باشد، کشوری آزاد خواهد ماند.» -المر دیویس

شجاعت همیشه منجر به شعله ی شکوه نمی شود. گاهی اوقات پیروزی های کوچک و قلب های بزرگ مسیر تاریخ را تغییر می دهند. -مری روچ

«پرچم ما به اهتزاز در نمی آید زیرا باد می وزد. با آخرین نفس هر سربازی که جان خود را در راه دفاع از آن فدا می کند پرواز می کند. – ناشناس

“قهرمان کسی است که جان خود را به چیزی بزرگتر از خودش داده است.” -جوزف کمبل

“بدون شجاعت هرگز نمی توانید کاری در این دنیا انجام دهید.” – ارسطو

نقل قول های روز یادبود بیشتری را که می توانید در پیام های خود استفاده کنید، اینجا بیابید.

تصویر نقل قول روز یادبود در بوم

سفارشی کردن این تصویر: [Instagram] [Facebook] [Twitter]

پیام های روز یادبود از مشاغل

در اینجا برخی از پیام‌های روز یادبود آمده است که کسب‌وکارها می‌توانند برای بحث در مورد تغییر ساعات کاری فروشگاه، تعطیلی کسب‌وکار، پیشنهادات ویژه یا آرزوهای خوب استفاده کنند.

در روز یادبود بسته است

به مناسبت روز یادبود [Business Name] دوشنبه 29 اردیبهشت تعطیل است. شما همیشه می توانید ما را اینجا پیدا کنید [website URL]، ما ساعات کاری عادی را از روز سه شنبه 30 اردیبهشت بازگشایی خواهیم کرد. روز یادبود امن و شادی داشته باشید!

از همه ما [Business Name]، می خواهیم روز یادبود را برای شما تبریک بگوییم! ما دوشنبه 29 مه تعطیل خواهیم بود زیرا این روز را در کنار دوستان و خانواده خود گرامی می داریم. از روز سه شنبه 30 اردیبهشت ساعات کاری عادی را از سر خواهیم گرفت.

زود بسته شدن

[Business Name] اوایل دوشنبه، 29 مه، به افتخار روز یادبود بسته می شود. برای ملاقات بیا [business hours on Memorial Day] یا در ساعات کاری عادی ما [normal business hours] در روز سه شنبه

مثال پست فیس بوک روز یادبود درباره زودتر بسته شدن

بهترین آرزوها

از همه ما [Business Name]روز یادبود را برای شما آرزو می کنیم!

از طرف دوستانتان روز یادبود شاد و ایمن را برای شما آرزو می کنم [Business Name]،

در این روز یادبود ایمن بمانید و از اوقات فراغت در کنار عزیزانتان لذت ببرید 🇺🇸

رقابت

ما این روز یادبود را با یک مسابقه رسانه های اجتماعی جشن می گیریم! آخرین پست اینستاگرام ما را لایک کنید که در آن تخفیف های ویژه روز یادبود ما را برجسته کرده و یکی از دوستان خود را در نظرات تگ کنید. هر تگ یک ورودی جداگانه است. برنده دریافت خواهد کرد [insert prize here]و ما برنده را در 1 ژوئن 2023 در اینستاگرام اعلام خواهیم کرد. همچنین از طریق پیام مستقیم به برنده اطلاع داده خواهد شد، بنابراین مطمئن شوید که DM های خود را باز کرده اید.

پست مسابقه روز یادبود در اینستاگرام

پیشنهاد ویژه

ویژه روز یادبود ما را از دست ندهید! در آخر هفته روز یادبود به ما مراجعه کنید تا 35٪ تخفیف خرید خود را دریافت کنید [or other promotion]، جانبازان و نظامیان فعال از 10٪ تخفیف اضافی در کنار آن برخوردار می شوند!

محصول یا خدمات فصلی

ما یک روز یادبود ویژه ساخته ایم [product or service] به احترام این روزه خاص. این [product or service] در دسترس خواهد بود [dates of active product or service]پس فرصت امتحان کردن را از دست ندهید!

پیام مورد نسخه محدود روز یادبود

پیام های روز یادبود برای رسانه های اجتماعی

ما منابعی با پست‌های رسانه‌های اجتماعی و زیرنویس‌های اینستاگرام داریم که می‌توانید از این روز یادبود استفاده کنید.

منبع نهایی شامل ایده هایی برای روز یادبود و همچنین سایر تعطیلات ماه مه است که ممکن است بخواهید در سایت های اجتماعی خود به نمایش بگذارید.

پیام روز یادبود به کارکنان

بسیاری از مشاغل در روز یادبود تعطیل هستند. اگر در مورد کسب و کار شما اینطور است و به دنبال پیام هایی برای ارسال به کارمندان خود هستید، دیگر دنبال آن نباشید.

دوشنبه، 29 مه، به افتخار روز یادبود، تعطیلات شرکتی با حقوق است. امیدواریم از این زمان در کنار عزیزانتان لذت ببرید و زمانی را برای استراحت و شارژ مجدد اختصاص دهید. سه شنبه 30 اردیبهشت شما را می بینیم. روز یادبود مبارک!

به مناسبت روز یادبود [Business Name] دوشنبه 29 اردیبهشت تعطیل است. از این زمان در کنار عزیزانتان لذت ببرید، و ما همه شما را آرام و آماده برای رفتن در روز سه شنبه 30 مه خواهیم دید!

با تشکر از همه کارکنان ما برای ساخت [Business Name] آفرین و به خاطر باز نگه داشتن ما در این تعطیلات. ما امروز و هر روز از شما قدردانی می کنیم و امیدواریم که روز یادبودتان مبارک باشد.

هدرهای ایمیل روز یادبود

این هدرهای ایمیل روز یادبود را در Canva سفارشی کنید

پیام های روز یادبود خود را به یاد ماندنی کنید

این پیام‌ها و تبریک‌های روز یادبود به شما کمک می‌کند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید، به‌روزرسانی‌های مهم کسب‌وکارتان را به اشتراک بگذارید، یا به سادگی به شما یادآوری می‌کنیم که چرا ما در نهایت جشن می‌گیریم.

فراموش نکنید که یک تصویر قانع کننده را به پیام خود اضافه کنید (در صورت وجود). ما تعدادی را انتخاب کرده‌ایم که می‌توانید در اینجا در Canva سفارشی کنید.

پیام‌ها و تبریک‌های تعطیلات بیشتری می‌خواهید؟