منو سایت

17 پیام روز کارگر، تبریک و الگو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
17 پیام روز کارگر، تبریک و الگو

چرا نوشتن یک پست وبلاگ 1500 کلمه ای آسان تر از نوشتن یک ایمیل یک پاراگرافی برای مشتریان است؟

میم پیام ایمیل روز کارگر

من به شما می گویم چرا. با ایمیل، شما به طور مستقیم و با خوانندگان خود خطاب می کنید کم ایمیل، هر کلمه در سرفصل ها است. شما باید آن را به درستی دریافت کنید.

برای صرفه جویی در مبارزه، من با 17 پیام تبریک روز کارگر و الگوهای تبریک ارائه می کنم که می توانید از آنها برای ارسال پیام به مشتریان، کارمندان و مخاطبان عمومی از طریق ایمیل، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کنید. و همچنین بنرهای رایگان ایمیل روز کارگر که می توانید با Canva از آنها استفاده کنید یا سفارشی کنید.

مبارزه است واقعی در بالا.

فهرست مطالب

بنر ایمیل روز کارگر

تمام تصاویر موجود در این پست دارای اندازه استاندارد هدر ایمیل (600 x 200 پیکسل) هستند، بنابراین می توانید آنها را خارج از پست ذخیره کرده و در ایمیل روز کارگر خود استفاده کنید. یا، اگر می‌خواهید آنها را سفارشی کنید، می‌توانید با این پیوند قالب Canva آنها را ویرایش کنید.

پیام روز کارگر - بنر ایمیل تبریک روز کارگر با ستاره های آمریکایی

پیام های کوتاه روز کارگر برای شبکه های اجتماعی

چه از آنها برای پست های اینستاگرام، چه در فیس بوک یا حتی ایمیل های کوتاه خود استفاده کنید، این آرزوهای کوتاه و شیرین مطمئناً خوشحال خواهند شد.

 • روز کارگر بر کارگران هر بخش مبارک باد! دنیا با کمک شما می چرخد ​​و همه شما شایسته احترام، شناسایی و یک روز استراحت هستید. ما امیدواریم که شما یکی عالی داشته باشید!
 • امروز ادای احترام به کسانی است که تلاش کردند. پولی یا بدون دستمزد، پاره وقت یا کامل، با خوشحالی یا نه (اما امیدواریم با خوشحالی) – شما به چرخیدن دنیا کمک می کنید. با تشکر و روز کارگر مبارک!
 • روز کارگر بر همه مبارک! ممنون از زحمات بی دریغ شما اکنون به عقب برگردید، استراحت کنید و از روز خود لذت ببرید. شما آن را به دست آورده اید!
 • به همه کارکنان زحمتکش: روز کارگر مبارک! و شعاری ویژه برای کسانی که برای حفظ حقوق کارگران تلاش می کنند. از همه شما سپاسگزاریم که دنیای ما را به مکانی بهتر برای زندگی و کار تبدیل کردید.
 • آخر هفته روز کارگر بر کارکنان، مشتریان و شرکای ما مبارک باد. باری بردارید و از طوفان تابستان گذشته لذت ببرید!

پیام روز کارگر - بنر ایمیل تبریک روز کارگر با مرز پرچم آمریکا

پیام روز کارگر به کارکنان

احساس می کنید در مورد اینکه به همکاران یا تیم خود چه بگویید؟ در اینجا چند پیام ایمیل روز کارگر برای شروع و کامل کردن لحن و سبک خود آورده شده است.

کوچک و زیبا

روز کارگر بر همه شما مبارک باد!

از تلاش، فداکاری و مشارکت مستقیم شما در رشد و اهداف ما سپاسگزاریم. خیلی خوب است که به سال گذشته نگاه کنیم و ببینیم با هم چه دستاوردهایی داشته ایم. آخر هفته طولانی و خوبی را برای همه داشته باشید و در پاییز امسال آماده برای صعود به ارتفاعات جدید بازگردید.

،

کوتاه و سریع

سلام به تیم

خوب، سپتامبر فرا رسیده است و زمان آن است که وارد تجهیزات شوید. اما نه قبل از یک آخر هفته طولانی و تنبل! ما اهداف والایی برای پاییز داریم، بنابراین قبل از اینکه به زمین بیفتید، در آخرین لحظات استراحت و آرامش خود بگذرانید. سه شنبه میبینمت!

،

از رهبر

سلام به همه،

با نزدیک شدن به آخر هفته روز کارگر، می‌خواهم لحظه‌ای وقت بگذارم و قدردانی خود را از هر یک از شما ابراز کنم. این کار سخت شماست که روز به روز سازمان ما، مشتریان ما را راضی نگه می دارد و تیم رهبری ما را مفتخر به خدمت به شما می کند. به کار عالی همه ادامه دهید – ما به سمت یک پاییز فوق العاده پیش می رویم!

،

پیام روز کارگر - بنر ایمیل تبریک روز کارگر با ستاره های میهن پرست

الهام بخش

سلام به تیم

“کار سخت شخصیت افراد را آشکار می کند. برخی آستین ها را بالا می زنند، برخی بینی خود را بالا می زنند و برخی اصلاً بلند نمی شوند.” – سام اوینگ

در پرتو روز کارگر، این نقل قول را به اشتراک می‌گذارم زیرا بسیار مفتخرم که سازمانی را رهبری می‌کنم که هر روز، همه آستین‌ها را بالا می‌زنند. شما ظاهر می شوید. شما آنچه را که برای انجام کار لازم است انجام می دهید. و از یکدیگر حمایت می کنید.

این چیزی است که سازمان ما را عالی می کند. بنابراین از اینکه همیشه آن را در آستین خود دارید متشکرم. حالا وقت آن است که پاهای خود را بلند کنید و استراحت کنید! آخر هفته خوبی برای همه داشته باشید!

،

ارزش های اصلی/فرهنگ محور

هی تیم،

قبل از رفتن به تعطیلات آخر هفته روز کارگر، می‌خواهم قدردانی خود را از همه شما ابراز کنم – نه تنها برای مواجهه با چالش‌هایی که هر روز با آن‌ها روبرو هستیم، بلکه همچنین برای انجام کاری که ارزش‌های اصلی ما را نشان می‌دهد.

به همین دلیل است که کار شما نه تنها به اهداف و مقاصد، بلکه به مأموریت کلی ما کمک می کند. از تعهد تزلزل ناپذیر شما به اهداف شخصی خود، اهداف سازمانی ما و ایجاد فرهنگ احترام متشکریم. به کار عالی ادامه دهید، آخر هفته خوبی داشته باشید و هفته آینده شما را ببینیم!

،

متمرکز بر کار تیمی

ستون فقرات هر سازمانی تیم آن و ستون فقرات هر تیمی افراد آن هستند. هر یک از شما مجموعه ای منحصر به فرد از ویژگی ها، مهارت ها و نگرش ها را به میز می آورد و از یکدیگر حمایت می کنید. به دلیل این پویایی، شرکت ما بسیار بیشتر از مجموع قطعات آن است و ما در حال تعیین و رسیدن به اهدافی هستیم که فکر نمی‌کردیم ممکن باشد.

بنابراین به افتخار روز کارگر، می‌خواهم از شما به خاطر انرژی‌ای که به ارمغان آوردید و تعهدتان به مأموریت و ارزش‌های ما تشکر کنم. این آخر هفته کمی استراحت کنید و از آن لذت ببرید – شما شایسته آن هستید!

تبریک روز کارگر و پیام به مشتریان

وسیع

به همه مشتریانمان،

ما می خواهیم یادداشت کوچکی برای شما بگذاریم تا روز کارگر مبارک! از شما برای کار سخت شما، کمک شما به جوامعی که بخشی از آن هستید، و همچنین برای اینکه به ما دلیلی برای دوست داشتن شغل خود ارائه می دهید، سپاسگزاریم. آخر هفته ای سرگرم کننده و امن داشته باشید!

پیام های روز کارگر - بنرهای ایمیل تبریک روز کارگر با نمادهای مختلف برای مشاغل مختلف

b2b

به همه مشتریانمان،

روز کارگر مبارک! از شما نه تنها برای اینکه مشتری بزرگی هستید، بلکه برای انجام کاری که برای حفظ آن انجام می دهید، سپاسگزاریم [niche] جامعه قوی روز خوبی داشته باشید!

PS امیدوارم که در تعطیلات هستید و این ایمیل را تا سه شنبه نبینید.

،

b2b سرگرم کننده

برای مشتریان ما،

واقعیت جالب: اگر شما شغل نداشتید، ما هم کار نداشتیم! اما در عین حال، اگر شما آنقدر عالی نبودید، ما به اندازه خودمان عاشق شغلمان نبودیم. بنابراین در این روز کارگر، می خواهیم از شما به خاطر اینکه نه تنها مشتری هستید، بلکه به خاطر اینکه مشتری فوق العاده ای هستید، تشکر می کنیم. به زودی میبینمت!

،

ترویج

(یادداشت جانبی، می توانید نمونه های ایمیل تبلیغاتی بیشتری را در اینجا بیابید.)

آرو، تو!

آخر هفته روز کارگر است! وقت آن است که به عقب برگردید، استراحت کنید و انگشت خود را بلند نکنید. خوب، برای دریافت این تخفیف 40 درصدی باید یکی را انتخاب کنید. از هم اکنون تا 30 سپتامبر از آن استفاده کنید. لذت ببرید!

،

آرزوهای امن

به همه مشتریانمان،

ما اینجا هستیم، قبل از ورود، تا آخر هفته روز کارگر را شاد و امن برای شما آرزو کنیم. چه در حال مسافرت باشید و چه اقامت داشته باشید، مهمانی سخت بگیرید یا خوابیده باشید، امیدواریم از تعطیلات عالی لذت ببرید.

پیام روز کارگر - بنر ایمیل تبریک روز کارگر با پرچم، کباب پز و صندلی چمن

بسته برای الگوی ایمیل روز کارگر

قالب اولیه

با درود!

فقط یک سر بالا که ما از ____ تا ____ برای آخر هفته روز کارگر بسته خواهیم بود. امیدواریم شما هم آن روز را داشته باشید. شما سزاوار آن هستید! از شما برای حفظ تجارت ما و جهان سپاسگزاریم!

،

قالب سرگرم کننده

سلام به همه،

به اطلاع شما می‌رسانیم که از ____ تا ____ تعطیل خواهیم بود. ما برای تعطیلات آخر هفته روز کارگر استراحت خواهیم کرد. اما نگران نباشید، ما دوباره آنجا خواهیم بود تا سه‌شنبه برویم—می‌توانیم بدون دیدن چهره‌های خندان شما مدت زیادی را طی کنیم.

بعدا می بینمت!

پیام روز کارگر - بنر ایمیل تبریک روز کارگر با بند قرمز سفید و آبی

کلمات و عبارات برای تبریک روز کارگر

و در نهایت، اگر می خواهید پیام خود را بسازید، در اینجا چند کلمه و عبارات وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر، می‌خواهید فهرست بیش از 350 کلمه قدرتمند من را بررسی کنید.

 • دستاورد
 • دستاورد
 • جشن گرفتن
 • چالش ها
 • تعهد
 • مشارکت
 • کار روزانه
 • تعطیلات
 • وفاداری
 • غرور
 • تلاش
 • هدف
 • توجه
 • فشار دادن
 • آخر هفته طولانی
 • مغرور
 • هدف
 • شارژ مجدد
 • برای استراحت
 • باقی مانده
 • رضایت
 • احساس مشترک
 • موفقیت
 • کار گروهی
 • خستگی ناپذیر
 • احترام

روز کارگر مبارک!

و اکنون زمان پیام ما به شما است!

راه اندازی یک کسب و کار کوچک آسان نیست، اما شما هر روز به آن پایبند هستید. کسب و کار شما جوامع شما را فعال نگه می دارد و اقتصاد ما را قوی نگه می دارد. با تشکر از زحمات شما، روز کارگر مبارک، و از تعطیلات (نامزد) خود لذت ببرید!

و اگر به دنبال الگوهای ایمیل مشتری بیشتری هستید، دیگر دنبال این نباشید: