منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 15 کامل پیام های 4 جولای، تبریک، و الگوهای ایمیل

15 کامل پیام های 4 جولای، تبریک، و الگوهای ایمیل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
15 کامل پیام های 4 جولای، تبریک، و الگوهای ایمیل

4 جولای زمان اتحاد و جشن است. خوب، شاید برای همه نباشد.

میم آتش بازی سگ

برای افرادی که در بین مخاطبان شما هستند، این زمان بسیار خوبی است تا پیام کوتاهی به آنها بفرستید تا بدانند که به آنها فکر می کنید. بنابراین در این پست، 15 پیام چهارم ژوئیه را کپی و جایگذاری (یا سفارشی کردن!) برای ارسال به مشتریان در ایمیل‌ها، پیامک‌ها، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر خواهید دید.

و قالب های هدر ایمیل رایگان می توانید مستقیماً از این پست ذخیره کنید.

فهرست مطالب

نکات سریع برای پیام های 4 جولای شما به مشتریان

هنگام نوشتن پیام تبریک چهارم ژوئیه، این قوانین سرانگشتی را در نظر داشته باشید:

 • کوتاه نگه دار: به طول توییتر فکر کنید. یعنی 360 کاراکتر یا کمتر.
 • حساس باش: خود را به جای جانبازان، اعضای نظامی یا خانواده سربازان کشته شده در مخاطبان خود قرار دهید. مطمئن شوید که پیام شما به خوبی با آنها همراه خواهد بود.
 • شامل یک تصویر یا گرافیک: همه چیز فرق می کند! از تصاویر این پست استفاده کنید یا از تصاویر اینستاگرام چهارم جولای من یا تصاویر اینستاگرام روز یادبود استفاده کنید.
 • آن را محاوره ای کنید. لطفاً از “مشتریان ارزشمند” استفاده نکنید یا مانند یک ربات شرکتی بنویسید. از این مثال‌های لحن مکالمه برای کمک استفاده کنید.

قالب‌های سرصفحه ایمیل چهارم ژوئیه - America the Beautiful

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

پیام ها و تبریکات 4 جولای عمومی

این تبریک های همه کاره برای سناریوهای مختلف کار می کند و همچنین می تواند به عنوان کپشن 4 جولای برای اینستاگرام استفاده شود.

آرزوهای دلگرم کننده

4 جولای مبارک [Name]،

ما قدردانی می کنیم که شما بخشی از تجارت ما هستید و خوشحالیم که این فرصت را داریم که گرم ترین آرزوهای خود را در این روز میهن دوست برای شما ارسال کنیم!

الهام بخش

جولای مبارک! در این روز، همانطور که ما سربازان و مبارزان آزادی خود را گرامی می داریم، بیایید این را به عنوان یادآوری کنیم که با وفاداری و احترام با یکدیگر رفتار کنیم و هر روز تلاش کنیم تا بهترین شهروندانی باشیم که می توانیم برای کشورمان باشیم.

الگوی سرصفحه ایمیل 4 جولای - 4th مبارک

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

آرامش

روز استقلال بر شما و خانواده تان مبارک باد! بیایید امروز به روح واقعی آمریکا عمل کنیم و مهربانی، وفاداری، رفاقت را پیشه کنیم و به کشورمان خدمت کنیم.

ایمن بمان

هی اسم

در روحیه با هم بودن و جشن، فکر کردیم امروز با شما تماس بگیریم تا روز استقلال را به شما تبریک بگوییم. ایمن بمانید، از وقت خود با دوستان و عزیزان لذت ببرید و افرادی که این روز را ممکن کردند را فراموش نکنید!

بگذار آزادی زنگ بزند،

[Company] تیم

یادبود

4 جولای بر شما و شما مبارک باد! در این روز جشن، آزادیخواهان – ایستادگان و کشته شدگان – را سرلوحه ذهن خود نگه داریم. آخر هفته فوق العاده ای داشته باشید و ایمن بمانید!

قالب هدر ایمیل چهارم ژوئیه - اجازه دهید زنگ آزادی را به صدا درآورد

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

روز سخت برای برخی

فقط یک یادداشت برای تبریک یک روز عالی برای همه شما. اما هی، این روز برای همه آسان نیست. خطاب به دوستان و خانواده سربازان کشته شده: شما را می بینیم. ما از شما حمایت می کنیم ما شما را به خاطر قوی و سربلند ماندنتان تحسین می کنیم – همانطور که عزیز شما می خواهد.

با هم بیایند

در حالی که این زمان تفرقه‌انگیزی برای ملت ما است، اما یک چیز مشترک ما همیشه قدردانی از مردان و زنانی است که برای کشور ما خدمت کردند، خدمت کردند یا فداکاری کردند. پس باشد که ما امروز در احترام به این افراد احساس متحد کنیم.

پیام های تبریک کسب و کار چهارم ژوئیه

این پیام های تبریک 4 جولای بیشتر مختص مشاغل است. از آنها در پست‌های رسانه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها، متن‌ها و موارد دیگر در چهارم ژوئیه استفاده کنید.

غرور کسب و کار کوچک

به همه مشتریانمان،

روز استقلال است! در میان همه کباب‌ها، ترقه‌ها و کنسرت‌ها، لحظه‌ای به احترام مردان و زنانی که برای آزادی که ما جشن می‌گیریم جنگیدند و جنگیدند، وقت بگذارید. و با روحیه غرور و اتحاد، می‌خواهیم از شما برای حمایت از کسب‌وکارهای کوچک مانند ما و قوی نگه داشتن ستون فقرات کشورمان تشکر کنیم. روز خوبی داشته باشید!

اما دوستان شما [Business]

قدردانی ساده از مشتری

آه بله [Name]،

اینجا هیچ فروش یا تبلیغاتی وجود ندارد. فقط یک یادداشت به برخی از هموطنان آمریکایی مورد علاقه ما برای گفتن 4th مبارک! ایمن بمانید، به سربازان ما (و خانواده‌هایشان) درود بفرستید، و از آزادی خود لذت ببرید – این از آزادی ناشی نشد! ممنون که عضوی از خانواده ما هستید خداوند آمریکا را در پناه خود نگه دارد

الگوی سرصفحه ایمیل 4 جولای - 4th مبارک

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

دفتر را ببند

فقط یک یادداشت سریع – همانطور که ما در چهارم ژوئیه ملتی مانند شما را جشن می گیریم، دفتر ما از امروز بسته خواهد شد. [date] به [date]، اما نترسید – ما باز خواهیم شد و به راه خود ادامه می دهیم [date]، هر طور که جشن می گیرید، ایمن باشید و دلیل این فصل را فراموش نکنید!

ترویج

4 جولای است! قرمز، سفید و آبی واقعی صرفه جویی در زمان. از جشن کمی بیشتر در این روز استقلال با 40 درصد تخفیف در سراسر فروشگاه لذت ببرید. رونق!

اگر در روز تولد شما کوپن بفرستیم، ارسال کرده ایم اخذ شده برای ارسال یکی در روز تولد آمریکا! از کد تبلیغاتی HBDUSA استفاده کنید و از 40٪ تخفیف در همه محصولات لذت ببرید!

جمع آوری کمک مالی

روز استقلال نه تنها روزی برای جشن گرفتن آزادی است، بلکه روزی برای یادآوری فداکاری هایی است که برای آن انجام شده است. به همین دلیل است که در کل این هفته 10 درصد از درآمد خود را به امور خیریه اهدا می کنیم. [charity of your choice]، پس مال خودت رو بگیر [product genre] نیازهای برآورده شده توسط ما و کمک به پشتیبانی [recipients of charity] در این فرآیند همین امروز توقف کنید یا آنلاین خرید کنید!

قالب‌های سرصفحه ایمیل 4 جولای - روز استقلال

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

رقابت

چهارم ژوئیه است و شما می دانید که این به چه معناست – آشپزی، رفاقت، و … رقابت! ما شما را برای انصراف از مسابقه سه پا در آشپزی خانوادگی سرزنش نمی کنیم، اما نمی خواهید آن را از دست بدهید. از جانب [date] تا به امروز]، ما در حال اجرای یک مسیر ارزان به a [prize]،

بدون دویدن درگیر. فقط [instructions] و سپس بنشینید و منتظر بمانید. ولی [date] برندگان را اعلام خواهیم کرد.

[Prize] x $ مقدار است. به سمت [link/insta] و اکنون وارد شوید

از خدمات شما متشکرم

در این روز جشن، مایلیم از شما برای وفاداری و حمایت شما در طول سالیان تشکر کنیم. و از شما که برای کشور ما جنگیده اید، از شما تشکر می کنیم و به شما افتخار می کنیم. همانطور که در خدمت شما هستیم ستاره ها و خطوط راه راه را با افتخار تکان می دهیم. روز استقلال مبارک

چک لیست ایمنی

اینجا [company name]، ایمنی، بالاترین اولویت ما است. بنابراین، در حالی که ما برای شما 4 ژوئیه شگفت انگیز را آرزو می کنیم، والدین بیش از حد محافظ درونی ما چند کلمه توصیه می کنند:

 • همسایه خوبی باش
 • ایمنی آتش بازی را رعایت کنید
 • گریل ها را بدون مراقبت رها نکنید
 • مشروب نخورید و رانندگی کنید
 • به سربازانمان احترام بگذاریم
 • خوش بگذره!

الگوی سرصفحه ایمیل 4 جولای - روز استقلال مبارک

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

4 ژوئیه آرزو می کند پیام های ایمیل و تبریک آسان شود

امسال، باشد که آزادی را با این تبریک های چهارم ژوئیه و پیام های بلوک نویسنده جشن بگیرید. آنها برگه تقلب کوچک مناسبی برای بازاریابی 4 جولای شما هستند. امیدواریم در اینجا چیزی پیدا کنید که برای کسب و کار و مخاطبان شما مفید باشد!

الگوهای ایمیل تعطیلات بیشتری می خواهید؟