منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کلمات کلیدی منفی در سطح حساب اکنون در Google Ads موجود است: آنچه باید بدانید

کلمات کلیدی منفی در سطح حساب اکنون در Google Ads موجود است: آنچه باید بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کلمات کلیدی منفی در سطح حساب اکنون در Google Ads موجود است: آنچه باید بدانید

در حالی که همه ما با کمپین های PPC خود برای اهداف تجاری و بازاریابی متفاوتی تلاش می کنیم، همه ما یک چیز مشترک داریم: دریافت بالاترین بازده سرمایه گذاری. و راه های زیادی برای تسهیل این امر وجود دارد – یکی از آنها از طریق کلمات کلیدی منفی است.

و همین اواخر، گوگل اعلام کرد که کلمات کلیدی منفی در سطح حساب اکنون در سطح جهانی در دسترس هستند.

پس آنها چه هستند، چه چیزی در حال تغییر است و به چه معناست؟ بخوانید تا متوجه شوید!

تجدید سریع: کلمات کلیدی منفی چیست؟

جامعه PPC شامل تبلیغ‌کنندگان در همه سطوح می‌شود، بنابراین قبل از اینکه آن اعلامیه را اعلام کنیم، بیایید یک تجدید نظر سریع درباره کلمات کلیدی منفی انجام دهیم. ما یک راهنمای قطعی برای کلمات کلیدی منفی داریم که می توانید آن را امتحان کنید، اما ما اصول اولیه را در اینجا پوشش خواهیم داد:

هنگامی که یک کمپین جستجوی Google Ads ایجاد می کنید، باید به گوگل بگویید که کدام کلمات کلیدی را هدف قرار می دهید/مناقصه می دهید. اینها عبارت‌هایی را نشان می‌دهند که کاربران در نوار جستجویی که می‌خواهید تبلیغات خود را برای آن نمایش دهید تایپ می‌کنند. بنابراین اگر من بهار جعبه می فروشم، می توانم کلمات کلیدی مانند فنر مارپیچ تختخواب و آگهی من می تواند برای پرس و جوهایی مانند فنر جعبه ای مقرون به صرفه یا جعبه دوقلو فنری،

انواع تطابق کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل

در مقابل، کلمات کلیدی منفی کلماتی هستند که نمی خواهید تبلیغات شما برای آنها نمایش داده شود. بنابراین اگر من فقط فنرهای جعبه را بفروشم، می توانم تشک را به عنوان یک کلمه کلیدی منفی تنظیم کنم. یا اگر کمپین فقط برای فنر جعبه دوقلو است، من می خواهم فنر کینگ باکس، فنر جعبه ملکه و غیره را به عنوان نگاتیو اضافه کنم.

نوع تطابق کلمه کلیدی منفی در تبلیغات گوگل

منبع تصویر

کلمات کلیدی منفی مهم هستند زیرا به تبلیغات شما کمک می کنند فقط برای مرتبط ترین جستجوها نمایش داده شوند، که نرخ کلیک و نرخ تبدیل را بهبود می بخشد و در هزینه های هدر رفته شما صرفه جویی می کند.

کلمات کلیدی منفی در سطح حساب چیست؟

شما همیشه توانسته اید برای هر یک از کمپین های خود لیست کلمات کلیدی منفی ایجاد کنید. از نظر ساختار حساب، به این “سطح کمپین” می گویند و اکنون می توانید آنها را در سطح حساب نیز تنظیم کنید. این بدان معناست که اگر اصطلاحی دارید که می‌خواهید برای همه کمپین‌های خود به عنوان منفی تنظیم کنید، به جای اینکه آن را به فهرست کلمات کلیدی منفی در هر کمپین اضافه کنید، می‌توانید آن را فقط یک بار در سطح حساب کاربری اضافه کنید و آن را اضافه کنید. برای همه کمپین ها اعمال خواهد شد.

این برای چه انواع کمپین اعمال می شود؟

وقتی یک کلمه کلیدی منفی در سطح حساب تنظیم می‌کنید، برای همه انواع کمپین‌های جستجو و خرید واجد شرایط، از جمله کمپین‌های جستجو، حداکثر نمایش، خرید، خرید هوشمند، هوشمند و کمپین محلی اعمال می‌شود (همه انواع کمپین‌های تبلیغاتی Google دارای یک بازخوانی دریافت در اینجا هستند) ).

همانطور که جان کاگان در یک #PPCChat اخیر اشاره کرد، در واقع، کلمات کلیدی منفی فقط برای کمپین هایی در سطح حساب هستند که عملکرد را به حداکثر می رساند:

رابرت برادی در پاسخ گفت که به نظر می رسد حساب دوم گوگل ادز در حال تبلیغ برای PMax است:

جولی باچینی همین ایده را در یک تاپیک متفاوت مطرح کرد و آن را “خنده دار” و بی اثر خواند.

A1.1:

من در حال حاضر هیچ کمپین PMax را در Google Ads اجرا نمی کنم، اما کل راه حل “ما شرایط نام تجاری را حل کرده ایم” آنها – که به شما اجازه می دهد نگاتیوهای مارک تجاری سطح حساب را اضافه کنید خنده دار است.

نه مشکل تبلیغ کننده را حل می کند و نه حل می کند.

— Julie F. Bacchini (@NeptuneMoon) https://twitter.com/NeptuneMoon/status/1620470621380526080?ref_src=twsrc%5Etfw 31 ژانویه 2023

نحوه اضافه کردن کلمات کلیدی منفی در سطح حساب

برای افزودن کلمات کلیدی منفی در سطح حساب در Google Ads، به تنظیمات حساب > کلمات کلیدی منفی بروید. بر روی دکمه پلاس کلیک کرده و آنها را وارد کنید.

تنظیمات حساب - کلمات کلیدی منفی در سطح حساب در تبلیغات گوگل

برای کمک بیشتر به مدیریت لیست کلمات کلیدی خود در Google Ads، در اینجا منابع اضافی وجود دارد: