چگونه (و مهمتر از آن، چه زمانی) با Google Ads به موفقیت دست پیدا کنیم

چگونه (و مهمتر از آن، چه زمانی) با Google Ads به موفقیت دست پیدا کنیم

بیشتر استراتژی‌ها و تاکتیک‌های تبلیغات گوگل حول بهبود حساب‌های ناموفق می‌چرخند، اما زمانی که حساب‌های شما نیز عملکرد خوبی دارند، فرصت‌های زیادی برای رشد و باز کردن سود وجود دارد. به همین دلیل مهم است که بدانید چه زمانی حساب شما آماده مقیاس‌سازی است و چه زمانی بهتر است راکد بمانید – زیرا تلاش برای مقیاس‌پذیری پیش از موعد می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

هر حساب کاربری متفاوت است و بازه زمانی برای مقیاس باید با هم مرتبط باشد تا خرج شود، بنابراین در این پست، قصد دارم با شما به اشتراک بگذارم:

بیا شروع کنیم.

چگونه تشخیص دهیم که حساب Google Ads شما آماده مقیاس است یا خیر

قبل از اجرای هر استراتژی اسکالپینگ، مهم است که مطمئن شوید که حساب شما برای آنها آماده است. به عنوان یک قانون کلی، حساب Google Ads شما باید:

علائم مثبت اضافی عبارتند از:

 • بیش از 50٪ سهم برداشت و بیشتر سهم برداشت از دست رفته به بودجه تلف می شود.
 • رتبه بندی تبلیغات خوب یا بهتر مربوط به عملکرد دنیای واقعی.
 • کمپین ها بیش از 14 روز است که از مرحله یادگیری خارج شده اند.

قبل از اینکه به مقیاس فکر کنید، مهم است که به ردیابی تبدیل تکیه کنید و بتوانید خطوط مستقیمی برای سود ترسیم کنید. در حالی که هیچ جدول زمانی سخت و سریعی وجود ندارد، باید مطمئن شوید که هر یک از ابتکارات بهینه سازی شما حداقل یک چهارم فرصت برای اثبات خود دارد.

چگونه خلاقیت موفق را اندازه گیری کنیم

وقتی می‌دانید یک خلاقیت برنده دارید، طبیعی است که بخواهید از آن بهترین بهره را ببرید و آن را به روش‌های مختلفی اجرا کنید، مانند ایجاد کمپین‌های جدید با آن یا آزمایش انواع «اسپین آف» آن خلاقیت.

برای مثال، اگر از خلاقیت بصری (تبلیغات نمایشی، تبلیغات ویدیویی و غیره) استفاده می‌کنید و تبدیل‌ها را مشاهده می‌کنید، می‌توانید تصمیم بگیرید که می‌خواهید آن صفحات فرود/ایده‌های خلاقانه را در کمپین‌های جستجوی خود قرار دهید. می‌توانید این کار را با ایجاد دارایی‌های جدید (که قبلاً به عنوان برنامه‌های افزودنی شناخته می‌شد) یا با ایجاد تبلیغات جستجوی واکنش‌گرای جدید انجام دهید. به عنوان یک قانون کلی با خلاقیت بصری، باید به دنبال موارد زیر باشید:

 • نرخ تکمیل ویدیو بالا (30٪ >)
 • نرخ تبدیل بازدید از طریق بالا و/یا تبدیل‌های مفید
 • بازدید از صفحه فرود

ترجمه خلاقیت بصری به آگهی‌های دارایی یا جستجو به معنای گرفتن یک موضوع اصلی و بیان آن در محدوده شخصیت است. به عنوان مثال، این تبلیغ ویدیویی در قرار دادن برند و محصول در جلو و مرکز به خوبی عمل می کند. با تکیه بر زبان آشکار “try”/”demo”، فروش را افزایش نمی دهد.

تبدیل این تبلیغ به یک آگهی متنی یا دارایی به این معنی است:

 • استفاده از پیوندهای سایت و پسوندهای قیمت برای تبلیغ انواع خاص.
 • تکیه به زبان «قطعات خصوصی» زیرا برای گوگل قابل قبول است و لحن برند را منتقل می کند.
 • با فرض اینکه کاربر ممکن است قبل از استفاده از هدف گذاری مخاطب YouTube، تبلیغ را دیده باشد.

Lume در حال حاضر یک تبلیغ متنی برای درخواست “دئودورانت های طبیعی برای زنان:” اجرا می کند.

نمونه های تبلیغات متنی عالی بیشتر در اینجا،

همانطور که تبلیغات بصری را می توان به متن تبدیل کرد، تبلیغات متنی عالی را نیز می توان به تصویری تبدیل کرد. دریافت پیام اصلی یک تبلیغ متنی و ترجمه آن به تصاویر بصری می تواند پیچیده به نظر برسد، اما در واقع به موارد زیر ختم می شود:

 • شناخت مخاطبان خود و آنچه توجه آنها را جلب می کند.
 • استفاده کامل از رسانه تصویری (و احتمالاً صوتی).
 • حفظ لحن و زبان اصلی آگهی متنی.

چه از یک کمپین خلاقانه استفاده کنید یا از Display Max، استفاده از انواع مختلف خلاقیت برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه می تواند به شما کمک کند تا به بازار خود برسید.

چگونه استراتژی های موفق را اندازه گیری کنیم

راه های زیادی برای کمپین های موفق وجود دارد. دانستن اینکه ساختار حساب ثابتی دارید می تواند به القای اعتماد به نفس در سرمایه گذاری در بازارهای بیشتر کمک کند.

معمولاً در کمپین‌های جستجو، حساب‌ها یکی از استراتژی‌های زیر را خواهند داشت:

 • کمپین ها به عنوان گروه های تبلیغاتی و بازاریابی به عنوان خدمات/محصولات.
 • خدمات/محصولات به عنوان کمپین و افراد به عنوان گروه های تبلیغاتی.
 • قیمت حراج / قیمت مشتری به عنوان کمپین و محصولات / خدمات به عنوان گروه های تبلیغاتی.

انتخاب بهترین سازه برای شما به پیچیدگی پیشنهاد، بودجه شما و همچنین سرعت مورد نظر شما بستگی دارد.

هنگامی که ساختار مناسبی برای کمپین های خود به دست آوردید، می توانید شروع به اعمال آن در بازارها/ابتکارات بیشتری کنید.

به عنوان یک قاعده کلی، بخشی از کسب و کار خود را برای آزمایش ساختاری که می خواهید آزمایش کنید، انتخاب کنید. حداقل 30 تا 60 روز به آن زمان انطباق بدهید تا مطمئن شوید که در مسیر درستی هستید تا آن را به بقیه مشاغل خود راه دهید.

با گسترش تبلیغات گوگل خود هوشمند شوید

مقیاس بندی کمپین های تبلیغاتی گوگل به همان اندازه به سیگنال های ذهنی و عینی وابسته است. دانستن اینکه خلاقیت ها یا ساختارها به اهداف متریک می رسند، کاملاً نشانه ای است که زمان رشد فرا رسیده است. در زمان بندی نیز فاکتورگیری وجود دارد. مقیاس تنها زمانی باید اتفاق بیفتد که هیچ تغییر عملیاتی نتواند آن را پشتیبانی کند.