منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تبلیغات خارج از خانه برای Google Display و Video 360: آنچه باید بدانید

تبلیغات خارج از خانه برای Google Display و Video 360: آنچه باید بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تبلیغات خارج از خانه برای Google Display و Video 360: آنچه باید بدانید

اگر اخبار PPC را دنبال می کنید، احتمالاً در مورد پیشنهاد جدید خارج از خانه Google از طریق Google Display & Video 360 خوانده اید.

احتمالاً از خود پرسیده اید که آیا این تأثیری بر عملکرد یا تبلیغات ویدیویی شما دارد یا نه چی تبلیغات در فضای باز باید از ابتدا شروع شود.

گوگل  تصویرسازی تبلیغات در فضای باز توسط

به طور خلاصه، اگر کسب و کار کوچکی هستید، این احتمالاً برای شما صدق نمی کند.، اما دانستن آن هنوز هم اطلاعات خوبی است. برای دریافت جزئیات به ادامه مطلب بروید.

پیشنهاد جدید Google خارج از خانه، ساده شده است

بنابراین در اطلاعیه 25 آگوست گوگل چه چیزی می گوید:

امروز، ما تبلیغات دیجیتالی خارج از خانه را در دسترس همه کاربران Display و Video 360 قرار می دهیم تا با مهارت فناوری برنامه نویسی، افراد را در سفر دنیای واقعی خود به دست آوریم.

برای درک این که این به چه معناست، چند اصطلاح وجود دارد که باید بدانید:

  • Google Display & Video 360 (DV360): نباید اشتباه گرفته شود کمپین های نمایش گوگل و کمپین ویدیویی گوگل، DV360 یک محصول متفاوت است. این نام پلتفرم سمت تقاضای گوگل (DSP) است.
  • DSP: پلتفرم سمت تقاضا، پلتفرمی است که تبلیغ‌کنندگان از آن برای قرار دادن تبلیغات برنامه‌ریزی شده استفاده می‌کنند.
  • تبلیغات برنامه ای: این خرید و فروش خودکار موجودی تبلیغاتی است. بسیاری از کسب و کارها تبلیغات نمایشی و ویدیویی را به صورت دستی اجرا می کنند (مانند پلت فرم گوگل ادز). اما اگر از نرم افزارهای هوشمند برای این کار استفاده می کنید (مثلاً DV360 یا Trade Desk یا MediaMath)، این تبلیغات نمایشی برنامه ای است.
  • تبلیغات خارج از خانه (OOH): اینها تبلیغاتی هستند که مردم در خارج از خانه خود در سطوح عمومی مانند ایستگاه های اتوبوس و فرودگاه ها یا حتی در اتوبوس مشاهده می کنند. تبلیغات دیجیتال OOH را می توان از طریق تبلیغات برنامه ای کنترل کرد.

نمونه های تبلیغات سنتی در مقابل دیجیتالی خارج از خانه

منبع تصویر: EMC Outdoors and Startup Guys

بنابراین اساساً، گوگل می‌گوید که DSPهای آن اکنون می‌توانند برای مکان‌های خارج از خانه نیز استفاده شوند، و نه فقط در وب‌سایت‌ها.

توجه داشته باشید که OOH دیجیتال برنامه‌ای (DOOH) (اوه‌ها و آه‌های بسیار زیاد) برای صنعت تبلیغات جدید نیست. بسیاری از ارائه دهندگان در حال حاضر این را ارائه می دهند. این برای مجموعه محصولات Google کاملاً جدید است.

این برای مشاغل کوچک چه معنایی دارد

تبلیغات برنامه‌ای از طریق DV360 یکی از محصولات Google در سطح سازمانی است، بنابراین این اعلامیه برای مشاغل بزرگی که به دنبال روشی خودکار برای نمایش تبلیغات در صفحه‌های عمومی هستند، اعمال می‌شود. همانطور که گوگل بیان می کند:

متمرکز کردن خریدها و کمپین های خودکار خارج از خانه به ویژه برای برندهایی با ردپای بین المللی موثر است.

مطالعه موردی که گوگل در اطلاعیه خود ارائه کرده است Asos است:

نمونه تبلیغاتی خارج از خانه دیجیتال asos

به عبارت دیگر، اگر یک کسب و کار کوچک هستید، احتمالاً این مورد برای شما صدق نمی کند. بله، کسب‌وکارهای کوچک تبلیغات نمایشی و کمپین‌های ویدیویی را در Google Ads اجرا می‌کنند، اما اغلب از طریق DV360 این کار را به صورت برنامه‌ریزی انجام نمی‌دهند.

نکته پایانی در مورد تبلیغات Google Display & Video 360 خارج از خانه

خیلی صریح است، اینطور نیست؟

اکنون با رشد و ارتقای استراتژی رسانه پولی خود، این ممکن است به گزینه ای برای شما تبدیل شود. اگر این مورد برای شما صادق است، چیزی که باید بدانید این است که تبلیغات DOOH از طریق DV360 فقط از طریق هدف‌یابی متنی ارائه می‌شوند (بر خلاف هدف‌گیری مخاطب، علاقه یا کلمه کلیدی)، بنابراین تبلیغات را نمی‌توان شخصی‌سازی کرد.

همانطور که Search Engine Land توضیح می دهد:

این انواع تبلیغات جدید ممکن است برای برندهای ملی یا جهانی مانند ASOS، نایک، مک دونالد، یا فیس بوک به خوبی کار کنند، اما کسب و کارهای کوچک و محلی ممکن است برای توجیه استفاده از آنها مشکل تری داشته باشند. اگر نمی‌توانید مخاطب مورد نظر خود را مشخص کنید و فقط می‌توانید موقعیت مکانی یا نوع صفحه نمایش آن‌ها را تطبیق دهید، احتمالاً این راه‌حلی برای برندها نیست که بیش از حد یک جمعیت یا مخاطب خاص را هدف قرار دهند. اما اگر بودجه لازم را دارید، ممکن است ارزش آزمایش برخی از شهرهایی که در آن فعالیت می کنید داشته باشد.

بنابراین ارزش افزوده اصلی در اینجا این است که Google از سهولت استفاده و عملکرد همکاری انعطاف‌پذیری که DV360 ارائه می‌کند استفاده می‌کند و آن را برای تبلیغات DOOH در دسترس قرار می‌دهد. پلتفرم سمت تقاضا برای تبلیغات برنامه‌ای (بر خلاف پلتفرم سمت عرضه) استفاده می‌شود – ایجاد اولویت برای مکان‌ها، مدیریت بودجه، طراحی خلاقیت‌ها و موارد دیگر.

بنابراین اکنون کمی بیشتر در مورد دنیای برنامه نویسی می دانید! این بدان معناست که اکنون آن تبلیغات را کمی متفاوت در مترو، پارک توپ و تلویزیون های پمپ بنزین خواهید دید.